Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

Dla niemal 100% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na następny dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. W przypadku firmy kurierskiej DHL korzystamy z usługi DHL Standard co oznacza gwarancję dostawy w następnym dniu roboczym.

Niestety pozostałe kilka procent to przypadki gdy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn takich jak wypadki losowe, niedopatrzenia i błędy ludzkie czy brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Wybierając dostawę za pomocą firmy kurierskiej zawsze dostajecie Państwo od nas mailem link do strony internetowej na której można śledzić stan przesyłki. Warto z niego korzystać aby na bieżąco otrzymywać informacje o tym na jakim etapie dostawy jest zamówiona paczka.

 

Dostawa do Paczkomatu

Większość paczek doręczanych jest do paczkomatu docelowego w 2 dni robocze. Jednakże sporadycznie zdarza się, że jest to dłużej niż 2 dni robocze od czasu nadania.

 

Dostawa Pocztą Polską

Deklarowany czas dostawy przez Pocztę Polską to 2 dni robocze dla stosowanej przez nas wysyłki jako paczka priorytetowa. Jednakże w przypadku tej formy dostawy może się zdarzyć, że czas dostawy wydłuży się do kilku dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl