Kategorie blog
15 minut dziennie naturalnej pielęgnacji skóry dla każdej kobiety 0

 Spa

Dbanie o naturalny i zdrowy wygląd jest dla każdej kobiety priorytetem, a codzienna pielęgnacja powinna w tym pomagać. Szczególną uwagę podczas wyboru produktów do pielęgnacji powinnyśmy zwrócić na produkty naturalne, organiczne, które nie mają złego wpływu na nasz organizm, a naturalnie wspomagają jego kondycję. Taka pielęgnacja nie musi być wcale skomplikowana ani droga. Wystarczy odrobina wiedzy i chęci, oraz zastąpienie sztucznych produktów produktami pochodzącymi z natury. Zainteresowane? Zapraszam do przeczytania!

czytaj całość »
Rowerek biegowy i hulajnoga dla dziecka 0

Hulajnoga i biegówka

Jeśli zastanawiasz się czy twoje dziecko jest już gotowe do jazdy na biegówce, zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tu kryteria doboru i wskazówki, które ułatwią Ci wybór. A może hulajnoga to lepszy wybór? Przekonaj się sam. Zapraszam!

czytaj całość »
Żegnaj pieluszko! 0

Zapoznanie z nocnikiem

Pożegnanie pieluszki i rozpoczęcie korzystania z toalety to jeden z ważnych etapów w życiu dziecka. Z maluszka zmienia się w starszaka, który już potrafi kontrolować swoje odruchy fizjologiczne. Jak pomóc dziecku odzwyczaić się od pieluchy i nauczyć go korzystania z toalety? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

czytaj całość »
Zabawki sensoryczne dla najmłodszych czyli Linia Zabawek sensorycznych Mr B od Lullalove 0

Zabawki stymulujące rozwój

Stymulowanie rozwoju dziecka już od pierwszych chwil jego życia to ogromny prezent jaki dajemy dziecku. Dzięki stymulacji zmysłów dziecko rozwija się harmonijnie. To poprzez zmysły uczymy się i rozwijamy.  Zmysły są naszym odbiornikiem informacji docierających do nas zarówno z ciała jak i z otoczenia. Dzięki nim budujemy swoją wiedzę o sobie i o świecie. Aby dziecko rozwijało się prawidłowo codziennie musi doświadczać ruchu oraz odbierać bodźce za pomocą zmysłów. Odpowiednio dobrane zabawki, codzienna zabawa i działanie stanowią solidny fundament do prawidłowego rozwoju oraz zapewniają dziecku świetną zabawę.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl